belphegor-aspida
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Interesant. Ponta învinuit de crimă!

2 participanți

In jos

Interesant. Ponta învinuit de crimă! Empty Re: Interesant. Ponta învinuit de crimă!

Mesaj Scris de gorro Lun Apr 04, 2011 10:30 pm

- Aşa era şi înainte. E logic ca subiectul să fie sus, iar răspunsurile sub el. Ce să se fi întâmplat?
- L-am pus eu, imediat după ce l-am postat aici. A trecut mai bine de o oră, dar nu a trezit nicio reacţie. O fi prea de dimineaţă.
gorro
gorro

Mesaje : 88
Reputatie : 1
Data de inscriere : 26/03/2011

Sus In jos

Interesant. Ponta învinuit de crimă! Empty Re: Interesant. Ponta învinuit de crimă!

Mesaj Scris de Admin Lun Apr 04, 2011 9:50 pm

gorro a scris:Nu am citit în viaţa mea vreun articol din hârtia de budă numită "tricolorul". Totuşi, un titlu incitant m-a determinat să fac acest pas, acum.
Dincolo de suspiciunile pe care apariţia anchetei cu pricina, la o zi după atacul furibund al lui vadim tudor la adresa lui antonel (atac cauzat de plasarea prm în categoria 4%, adică nu tu parlament la anul, în sodajele usl), le trezeşte, lectura poate fi una interesantă.
Nu pun textul aici pt că e prea lung. Vă dau în schimb linkul, recomandându-vă portul mănuşilor şi a măştilor igienice.
Oups! Abia acum am observat că este o preluare din EXPLOZIV NEWS. Cu atât mai bine.
http://www.ziarultricolorul.ro/eveniment/victor-ponta-acuzat-de-moartea-procurorului-cristian-panait.html
Update. Constat cu surprindere că publicaţia online EXPLOSIV NEWS are contul suspendat.
Mamă, câte coincidenţe!!!
Gata, am salvat articolul până nu dispare de pe net.
---Articolul e ceva mai vechi si a fost semnalat si pe forumul realitatii insa ori a fost cenzurat, ori a trecut nebagat in seama! Am si dat replica pe thread'ul cu pricina! din pacate nu am acces la site si nu'l pot readuce in prim plan. Pare'mi'se ca era scris de petre; Il dadu'se in intregime! E de senzatie dar nu stiu cat de veridic e!
P.S. Asa te satisface modul de postare?
Admin
Admin
Admin

Mesaje : 136
Reputatie : 4
Data de inscriere : 26/03/2011
Localizare : Undeva in Romania

https://belphegor.forumgratuit.ro

Sus In jos

Interesant. Ponta învinuit de crimă! Empty Interesant. Ponta învinuit de crimă!

Mesaj Scris de gorro Lun Apr 04, 2011 8:33 pm

Nu am citit în viaţa mea vreun articol din hârtia de budă numită "tricolorul". Totuşi, un titlu incitant m-a determinat să fac acest pas, acum.
Dincolo de suspiciunile pe care apariţia anchetei cu pricina, la o zi după atacul furibund al lui vadim tudor la adresa lui antonel (atac cauzat de plasarea prm în categoria 4%, adică nu tu parlament la anul, în sodajele usl), le trezeşte, lectura poate fi una interesantă.
Nu pun textul aici pt că e prea lung. Vă dau în schimb linkul, recomandându-vă portul mănuşilor şi a măştilor igienice.
Oups! Abia acum am observat că este o preluare din EXPLOZIV NEWS. Cu atât mai bine.
http://www.ziarultricolorul.ro/eveniment/victor-ponta-acuzat-de-moartea-procurorului-cristian-panait.html
Update. Constat cu surprindere că publicaţia online EXPLOSIV NEWS are contul suspendat.
Mamă, câte coincidenţe!!!
Gata, am salvat articolul până nu dispare de pe net.
gorro
gorro

Mesaje : 88
Reputatie : 1
Data de inscriere : 26/03/2011

Sus In jos

Interesant. Ponta învinuit de crimă! Empty Re: Interesant. Ponta învinuit de crimă!

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum