belphegor-aspida
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

##Prostie, invidie sau spirit de pitecantrop...?##

2 participanți

In jos

##Prostie, invidie sau spirit de pitecantrop...?## Empty ##Prostie, invidie sau spirit de pitecantrop...?##

Mesaj Scris de Admin Dum Apr 17, 2011 7:16 am

---Din pacate sunt nevoit sa ma gandesc inca o data...(a cata oare?) la micimea spiritului unor semeni! Urata experienta Forumul realitatea...! Urata dar utila! Dupa comportamentul vulgar si primitiv al unor postaci..., lipsa de fair play a altora precum turnatorul petre..., indoctrinarea bolnavicioasa complet lipsita de ratiune a catorva, ori teama de o alta alternativa manifestata de cei indreptatiti la o noua formula, iata ca un fost coleg de forum, prea las pt a aborda o confruntare directa, in termeni civilizati si onesti, creaza in forum paralel incerand sa anuleze un demers sincer catre normalitate.
Domnul delta'si facu forum! Motivatia...? Probabil ca se simte in inferioritate..., poate uita ca orgoliul e vecin cu prostia si vrea cu tot dinadinsul sa treaca pragul in curtea acesteia(daca nu cumva a si facut'o cu multa vreme in urma) ca un exercitiu de vanitate ranita!
---Spre deosebire de el, eu nu am sa'i persifez numele de forumist..., nu pot cobora stacheta chiar pana intr'ata incat sa devin un apostol al mitocaniei si dimpotriva am sa'i urez succes! Sunt primul care a facut cerere de inscriere pe forumul lui..., mie nu mie teama de confruntare si o sa'l bat pe terenul lui!
La drept vorbind nu delta e dezamagitor ci aceia care puteau oferi o varianta de implicare onesta in problemele ce ne framanta chiar si impotriva vointei noastre!
Admin
Admin
Admin

Mesaje : 136
Reputatie : 4
Data de inscriere : 26/03/2011
Localizare : Undeva in Romania

https://belphegor.forumgratuit.ro

Sus In jos

##Prostie, invidie sau spirit de pitecantrop...?## Empty Re: ##Prostie, invidie sau spirit de pitecantrop...?##

Mesaj Scris de ilas Lun Mai 09, 2011 5:11 am

Salut!
Te citeam oricum, dar astăzi m-am gândit să mă şi înregistrez.
"Dă-mi" peste ochi să găsesc cum îmi pot pune avatar !
Şi...în măsura în care timpul va fi grijuliu cu mine, voi comenta!
Să auzim de bine Wink

ilas

Mesaje : 1
Reputatie : 0
Data de inscriere : 09/05/2011

Sus In jos

##Prostie, invidie sau spirit de pitecantrop...?## Empty Re: ##Prostie, invidie sau spirit de pitecantrop...?##

Mesaj Scris de Admin Vin Mai 13, 2011 1:39 pm

ilas a scris:Salut!
Te citeam oricum, dar astăzi m-am gândit să mă şi înregistrez.
"Dă-mi" peste ochi să găsesc cum îmi pot pune avatar !
Şi...în măsura în care timpul va fi grijuliu cu mine, voi comenta!
Să auzim de bine Wink
Trebue sa incep prin a'mi cere scuze pt impolitetea de nu fi raspus imediat! Marturisesc ca acest forum mi l'as fi dorit activ..., un loc civilizat deschis tuturor acelora care au ceva de spus! Abandonase'm ideia si numai intamplator in seara asta am intrat de acest firum. Inca o data: Scuze!
---Pt Avatar trebue sa deschizi rubrica profil dupa ce te loghezi! Acolo va trebui sa completezi date pe care crezi tu de cuviinta ca le poti afisa. Inclusiv o poza sau un insemn si o semnatura despre care tu crezi ca te pot reprezenta!
Admin
Admin
Admin

Mesaje : 136
Reputatie : 4
Data de inscriere : 26/03/2011
Localizare : Undeva in Romania

https://belphegor.forumgratuit.ro

Sus In jos

##Prostie, invidie sau spirit de pitecantrop...?## Empty Re: ##Prostie, invidie sau spirit de pitecantrop...?##

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum