belphegor-aspida
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

De ce a fost inchis forumul Realitatea Tv ?

4 participanți

In jos

De ce a fost inchis forumul Realitatea Tv ? Empty Re: De ce a fost inchis forumul Realitatea Tv ?

Mesaj Scris de diaspora Mier Sept 14, 2011 2:49 am

A fost inchis pentru curatenie generala .Am un mesaj pentru delta_d , dupa ce vede acest mesaj va face spume stie el de ce .Transmiteti-i mesajul urmator :

Salutari din Nigeria !

Apropo handidelta , nu mai te strofloca sa afli cine sunt , nu vei afla niciodata cine-s nigerienii !

diaspora

Mesaje : 1
Reputatie : 0
Data de inscriere : 14/09/2011

Sus In jos

De ce a fost inchis forumul Realitatea Tv ? Empty Re: De ce a fost inchis forumul Realitatea Tv ?

Mesaj Scris de Admin Lun Aug 08, 2011 1:29 am

gorro a scris:
Admin a scris:
---Nu stiu cata optimizare e in discutie si cata nu! Ce pot spune fara sa gresesc prea mult e faptul ca trustul Realitatea nu reuseste sa depaseasca situatia economica dificila in care se afla de mai multa vreme! Am auzit un zvon conform caruia trustul are restante pana si la plata salariilor, asa ca e posibil ca se fi renuntat la administrarea site'ului ce gazduia forumul!
Bine te-am regăsit Belphegor. Tot treceam pe aici, să văd dacă resuscitarea forumului intră în vederile tale. Optimizarea lu' peşte! Orice upgrade, sau optimizare, n-ar fi trebuit să dureze mai mult de două, maxim trei zile.
Eu înclin spre varianta care ne trimite la conştientizarea din partea patronatului, că forumul a făcut mai mult rău decât bine usl-ului. Practic, vina le aparţine în exclusivitate. Armăsarii forumului (îi vizez aici pe distrugătorii de topicuri), au scăpat din buiestru şi şi-au cam făcut de cap. Credibilitatea lor a înregistrat o descreştere evidentă şi irecuperabilă.
Această renunţare se încrie în contextul în care şi forumul a3 e mort, deşi mai respiră, plus blogul lui mirceabadea peste care s-a turnat un strat consistent de beton, ca şi la Cernobîl.
---Poate ca nu faptul ca o luasera razna lefegii le'a casunat atat de rau cat sa'l inchida! Poate ca si argumentaia noastra si mai ales evolutia evenimentelor i'a facut sa incerce sa ne inchida un canal de comunicare! Acum nu am timp dar o sa incerc, probabil deseara sa intru pe exilatii! La buna vedere!
Admin
Admin
Admin

Mesaje : 136
Reputatie : 4
Data de inscriere : 26/03/2011
Localizare : Undeva in Romania

https://belphegor.forumgratuit.ro

Sus In jos

De ce a fost inchis forumul Realitatea Tv ? Empty Re: De ce a fost inchis forumul Realitatea Tv ?

Mesaj Scris de gorro Dum Aug 07, 2011 6:57 am

Admin a scris:
---Nu stiu cata optimizare e in discutie si cata nu! Ce pot spune fara sa gresesc prea mult e faptul ca trustul Realitatea nu reuseste sa depaseasca situatia economica dificila in care se afla de mai multa vreme! Am auzit un zvon conform caruia trustul are restante pana si la plata salariilor, asa ca e posibil ca se fi renuntat la administrarea site'ului ce gazduia forumul!
Bine te-am regăsit Belphegor. Tot treceam pe aici, să văd dacă resuscitarea forumului intră în vederile tale. Optimizarea lu' peşte! Orice upgrade, sau optimizare, n-ar fi trebuit să dureze mai mult de două, maxim trei zile.
Eu înclin spre varianta care ne trimite la conştientizarea din partea patronatului, că forumul a făcut mai mult rău decât bine usl-ului. Practic, vina le aparţine în exclusivitate. Armăsarii forumului (îi vizez aici pe distrugătorii de topicuri), au scăpat din buiestru şi şi-au cam făcut de cap. Credibilitatea lor a înregistrat o descreştere evidentă şi irecuperabilă.
Această renunţare se încrie în contextul în care şi forumul a3 e mort, deşi mai respiră, plus blogul lui mirceabadea peste care s-a turnat un strat consistent de beton, ca şi la Cernobîl.
gorro
gorro

Mesaje : 88
Reputatie : 1
Data de inscriere : 26/03/2011

Sus In jos

De ce a fost inchis forumul Realitatea Tv ? Empty Re: De ce a fost inchis forumul Realitatea Tv ?

Mesaj Scris de Admin Joi Iul 28, 2011 4:39 pm

basescusud a scris:M-am edificat , forumul va fi redeschis curand a fost inchis pentru optimizare .
---Nu stiu cata optimizare e in discutie si cata nu! Ce pot spune fara sa gresesc prea mult e faptul ca trustul Realitatea nu reuseste sa depaseasca situatia economica dificila in care se afla de mai multa vreme! Am auzit un zvon conform caruia trustul are restante pana si la plata salariilor, asa ca e posibil ca se fi renuntat la administrarea site'ului ce gazduia forumul!
Admin
Admin
Admin

Mesaje : 136
Reputatie : 4
Data de inscriere : 26/03/2011
Localizare : Undeva in Romania

https://belphegor.forumgratuit.ro

Sus In jos

De ce a fost inchis forumul Realitatea Tv ? Empty Re: De ce a fost inchis forumul Realitatea Tv ?

Mesaj Scris de basescusud Joi Iul 28, 2011 7:12 am

M-am edificat , forumul va fi redeschis curand a fost inchis pentru optimizare .

basescusud

Mesaje : 3
Reputatie : 0
Data de inscriere : 27/07/2011

Sus In jos

De ce a fost inchis forumul Realitatea Tv ? Empty Re: De ce a fost inchis forumul Realitatea Tv ?

Mesaj Scris de Admin Mier Iul 27, 2011 9:51 pm

basescusud a scris:De ce a fost inchis forumul Realitatea Tv ?
---La drept vorbind habar nu am dece s-a inchis! Pot presupune doar ca forumul ajunsese atat de vulgar incat adminul a considerat necesara o deratizare profunda! Cert e ca forumul a fost inchis in saptamana in care I Cristoiu il dadea in judecata pe Nistorescu pt un articol defaimator aparut in jurnalul on line al injuracului C Nistorescu! Gazdiund acel articol. Nistorescu si'l-a asumat implicit iar Cristoiu are toate sansele sa castige! E posibil ca preventiv adminul Forumului Realitatea sa fi inchis cloaca in care trivialitatile si vulgaritatea era aproape nelipsita! Ar putea fi si o imposibilitate obiectiva de administrare, mai ales ca activi mai erau doar max 10 postaci iar subiectele erau un fel de ciorba reincalzita periodic> Sincer ma gandesc sa reactivez acest forum pana se clarifica situatia de acolo desi acest forum nu are cine stie ce audienta! O sa ma mai gandesc si o sa'i intreb si pe celalti membri daca considera oportun un astfel de demers!
Admin
Admin
Admin

Mesaje : 136
Reputatie : 4
Data de inscriere : 26/03/2011
Localizare : Undeva in Romania

https://belphegor.forumgratuit.ro

Sus In jos

De ce a fost inchis forumul Realitatea Tv ? Empty De ce a fost inchis forumul Realitatea Tv ?

Mesaj Scris de basescusud Mier Iul 27, 2011 12:14 pm

De ce a fost inchis forumul Realitatea Tv ?

basescusud

Mesaje : 3
Reputatie : 0
Data de inscriere : 27/07/2011

Sus In jos

De ce a fost inchis forumul Realitatea Tv ? Empty Re: De ce a fost inchis forumul Realitatea Tv ?

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum